Ko darīt, ja kredīts celtniecībai šķiet nesasniedzams sapnis?

Mājas idejasTad ir jāsaprot, kas Jums jau ir no vajadzīgā, un kas vēl nepieciešams. Lai kādi laiki pienāktu, jāraugās mērķa virzienā, pastāvīgi paturot prātā savu apņemšanos. Ja dzīve dod iespēju nopelnīt lielākus ienākumus, tā jāizmanto. Varat uzkrāt no esošās algas. Šis pasākums gan prasīs ilgu laiku un pacietību, bet dažreiz tieši izturības un laika pārbaude atklāj to, kas ir mūsu patiesās vēlmes.

Divatā celt māju ir vieglāk. Ne velti daudzi jaunie pāri izvēlas nostiprināt attiecības tiesiskā veidā, lai bankās iegūtu vieglāku piekļuvi kredītiem. Taču naudu būvniecībai var saņemt arī kopā ar draugu, draudzeni, vecākiem vai māsām un brāļiem.

Kredīta lielums ir atkarīgs no Jūsu ienākumiem. Ikmēneša maksājumam nevajadzētu pārsniegt 25-30 % no ienākumiem mēnesī, pretējā gadījumā Jūs izjutīsiet krasu atšķirību starp bijušo un nākamo dzīvesveidu. Naudas piesaistei daudzi izmanto citu savu īpašumu pārdošanu, piemēram, pārdodot zemes gabalu citā novadā, dzīvokli vai garāžu. Arī izīrējot kādu sava apdzīvota īpašuma daļu, Jūs varat nopelnīt tik daudz, lai starpība starp to, ko varējāt atļauties un ko varēsiet, uzsākot kredīta maksājumus, nebūtu liela.

Tāpat Jums jāspēj pierādīt sava kredītvēstures atbilstība kredīta noformēšanas brīdī. Ja esat parādnieks citam kredīta devējam, var rasties problēmas. Arī iepriekš laikā neatmaksātās saistības var parādīties kredīta reģistrā vēl piecus gadus pēc kredīta nomaksas.