Rīgas mājoklis vērtē ātros kredītus

Rīgas mājoklis mājas lapas saņem daudz jautājumus par īstermiņa kredītiem un tieši pirmo bezprocentu kredītu. Lai rastu atbildes, ir tapis šis raksts. Rīgas mājoklis apskata ātros kredītus internetā, kuri tiek izsniegti bez ķīlas pieprasīšanas. Pēc finanšu ekspertu teiktā, ātrajiem kredītiem ir jāpiesakās tikai pēc rūpīgas šī lēmuma apdomāšanas un Rīgas mājoklis tam piekrīt. Ja neesat pārliecināti, ka Jūs varēsiet atmaksāt kredītu atpakaļ pilnā apmērā noteiktajā termiņā, labāk ir nepieteikties šāda veida kredītam. Bet, ja Jūs esat nolēmuši aizņemties, zemāk ir tas, ko Jums vajadzētu zināt.

Kā ātrie kredīti darbojas

Patiesībā, ātros kredītus izsniedz īstermiņa un to pārbaudīja uz savas ādas arī Rīgas mājoklis redaktors, un nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu norādīto bankas kontu. Parasti Jums ir nepieciešams atmaksāt kredītu 30 dienu laikā. Tomēr daži aizdevēji ļaut aizņēmējiem izvēlēties ērtāko kredīta atmaksas datumu. Atmaksas dienā tam ir jāpārskaita pilna kredīta summa, kā arī tai piemērotie procenti uz aizdevēja kontu.

wwwzuzlv

Rīgas mājoklis izvēlējās via sms ātro kredītu, lai nebūtu jāmaksā procenti par pirmo kredītu. Ātri kredīti tika apskatīti zuz.lv mājas lapā, kura nodarbojās ar šo kredītu apskatīšanu un jaunumu sniegšanu. Tā norāda, ka

Ātrais kredīts 300 EUR uz 30 dienām ar/bez 100% atlaides, maksa 0 EUR/26.40 EUR, likme 0%/107.07%, GPL 0%/179.00%, atmaksā 300 EUR/326.40 EUR.

No tā izriet, ka Rīga mājoklim bija pieejams pirmais kredīts ar simts procentu atlaidi, jo aizņemšanās reize bija pirmā. Pieteicāmies un kredītu saņēmām minētajā laikā. Tās bija aptuveni 10-20 minūtes, kad nauda jau atradās Rīgas mājoklis bankas kontā.

Naudu atdevām pēc 15 dienām, kaut termiņš bija 30 dienas. Viss notika, kā minēts zuz mājas lapā un papildus procenti netika prasīti.

Rīgas mājoklis secināja, ka tiešām pirmais kredīts ir bezprocentu jeb atmaksā tik, cik aizņēmies. Šeit gan ir svarīgi neaizmirst, ka termiņš nav liels un naudu nepieciešams atmaksāt tādā termiņā, kāds tiek izvēlēts.

Citas aizņemšanās iespējas

Kases aparāts

Jums vajadzētu apsvērt visas Jums pieejamās iespējas, pirms Jūs izvēlaties pieteikties ātrajam kredītam. Piemēram, Jūs varat aizņemties nepieciešamo naudu no drauga vai radinieka un ģimenes locekļa. Kāds no viņiem noteikti var Jums izpalīdzēt un aizdot nepieciešamo naudas summu, jo tā nav liela, ja jau vēlējāties izmantot ātro kredītu. Viena priekšrocība aizņemoties naudu no sava drauga, vai ģimenes locekļa ir tā, ka Jums nebūs jāmaksā procentu likmes par aizņemto naudas summu, kādas gan arī nav jāmaksā par pirmo kredītu, bet iespējams, ka termiņu gan varēsiet sarunāt nedaudz lielāku, kā to piedāvā ātro kredītu aizdevēji. Bet, ja Jūs izvēlēsieties ātro kredītu, Jums ir skaidri jāapzinās savas atmaksas plāns, jo šeit neder tāda opcija, kā nedaudz vēlāka kredīta atmaksa!

Ir ieteicams apsvērt un ņemt visus šos padomus vērā pirms Jūs izlemjat pieteikties ātrajam kredītam. Galu galā, Jūs nevēlaties iekļūt lielākās finanšu nepatikšanās, piesakoties kredītam, ko Jūs nevarat vēlāk atmaksāt.